O nas

„Prosta 38 Restaurant” to nowa definicja przyjemności płynącej ze… smaku.
 

Nasza restauracja to miejsce, które dostosowuje się do każdej godziny. Za dnia sprzyja miejskiemu stylowi życia, biznesowym obiadom i spotkaniom
z bliskimi. Wieczorem to idealny wybór na romantyczną kolację czy chwilę relaksu przy kieliszku ulubionego wina. W gustownym i cichym miejscu zza szyby możesz obserwować  gwar Olsztyńskiego Starego Miasta.

„Prosta 38” to miejsce zderzenia najnowszych trendów kulinarnych
z wieloletnim doświadczeniem wybitnych szefów kuchni. Nasze menu oparte jest na produktach sezonowych. Współpracujemy z wieloma lokalnymi dostawcami. Mamy pewność, że dostarczane do nas codziennie świeże artykuły pochodzą z ekologicznego źródła a ich przekazanie poprzedzone jest odpowiednią selekcją. Dzięki zachowaniu takich procedur, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość serwowanych dań, które już kilkukrotnie zostały wyróżnione w przewodniku po najlepszych restauracjach i hotelach na całym świecie „Gault&Millau”. Naszą chlubą jest również certyfikat jakości nadany nam przez Państwa za pośrednictwem portalu  Trip Advisor. Stanowi to ukoronowanie naszych starań oraz ogromną motywację do dalszych działań. Serdecznie dziękujemy!

 Każda uwaga klienta jest dla nas natchnieniem. Dzięki temu możemy stale zaskakiwać Was – drodzy Goście spontanicznymi daniami, sezonowymi potrawami czy propozycjami nowych trendów kulinarnych.

„Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle.”
Salvador Dali