Przyjęcia okolicznościowe/Catering

    Profesjonalna organizacja spotkań jest wielką sztuką. Prosta 38 Restaurant & Catering to gwarancja udanego spotkania z wybornym menu i nienagannym serwisem. Służymy wsparciem zarówno przy kameralnych spotkaniach w rodzinnym gronie, jak i podczas największych konferencji i balów. Bez względu na skalę wydarzenia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa potrzebom i przekroczyć najśmielsze oczekiwania. Organizacja cateringu w nawet najbardziej niestandardowym miejscu nie stanowi dla nas problemu.
    
    Wyspecjalizowani szefowie kuchni, koordynatorzy, profesjonalni kelnerzy i zaufani dostawcy dają Państwu poczucie spokoju i pewności. Tym, co cechuje nasze działania to brak rutyny. Przez cały czas wraz z Państwem poszukujemy nowych, ekscytujących pomysłów.

     Cały zespół angażuje się w proces kreacji menu po to, aby efekt na zawsze pozostał we wspomnieniach Państwa i Państwa gości. Realizacja wspólnie z Państwem przygotowanej koncepcji to dla nas czysta przyjemność. Nasza energia i  pasja połączona z profesjonalizmem i najnowocześniejszym zapleczem technicznym sprawiają, że najbardziej wymyślna koncepcja będzie zrealizowana perfekcyjnie. Wszystko to dla Państwa radości i naszej satysfakcji.

     Prosta 38 Restaurant & Catering to nie tylko obsługa wielkich firmowych wydarzeń. Mamy także bogate doświadczenie w organizacji różnoronych przyjęć prywatnych - w gronie rodziny czy przyjaciół. Charakteryzuje nas elastyczność i umiejętność dostosowania się do oczekiwań każdego klienta. Chętnie służymy naszymi rekomendacjami i proponujemy niestandardowe rozwiązania, tak aby Państwa uroczystość miło zapisała się w pamięci.


Idelanie sprawdzamy się podczas:

  • -Przyjęć urodzinowych, imieninowych, rocznicowych
  • -Komunii, chrzcin
  • -Przyjęć w domu lub ogrodzie
  • -Wieczorów panieńskich i kawalerskich
  • -Każdej innej okazji


Więcej informacji i rezerwacje:

Jacek Zadrożny
Tel.: 728-568-569 | E-mail: prosta38@wp.pl